VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2018/2019

Třídní učitelka, vyučující D, VkO, Pv:  Mgr. Jana Humrová

Kontakt: jhzssmecno@seznam.cz ; telefon: 317 471 403

Konzultační hodiny: úterý 7.15 – 7.45 (nebo dle předchozí domluvy)

Fotografie: https://exkurzeavylety.rajce.idnes.cz/

Popis: Popis: Popis: C:\Users\ucitelka\Documents\1. AGENDA 5.11\fotografie 6.B, 7.B\hasík 13.12. 2017\DSC09218.JPG

NAŠE TŘÍDA – Kdo je kdo ..? J

Popis: Popis: Popis: C:\Users\ucitelka\Documents\1. AGENDA 5.11\fotografie 6.B, 7.B\hasík 13.12. 2017\DSC09219.JPG

POKUD KDYOLIV BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU DOJDE KE ZMĚNĚ OSOBNÍCH A KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ, PROSÍM NAHLÁSIT!

Ostatní vyučující:

Mgr. Jitka Slavíková – Nj, Čj

Ing. Hana Mrázková – M

Ing. Vítězslav Kettner – , Hv, ZI

Mgr. Hana Lederová – Z, Fy, volitelný předmět

Bc. Tomáš Náprstek – TvZ

Bc. Michal Dočekal – TvZ , volitelný předmět

Bc. Naděžda Kolmanová – Aj, volitelný předmět

Mgr. Blanka FrömmelováVv, volitelný předmět

ZÁŘÍ

25.9. 9.10. jedeme na Veletrh středních škol (zdarma). Akce proběhne v rámci odpoledního vyučování.

25.9. Zítra 26.9. se sejdeme na SPOLEČNOU SNÍDANI (cokoliv dobrého vítáno) J; třídnická hodina. Sraz v 7.00 hod. před školou.

11.9. úkol na VkO (odevzdat 18.9.): Pomocí obrázků zachyť na snímcích filmu (pracovní list, který jste dostali ve škole) nejdůležitější okamžiky svého života. Můžeš použít i fotografie nebo obrázky z časopisů. Lze přidat stručný text. (učebnice s. 6)

10.9. vybíráme 250,- Kč na SRPDŠ

SRPEN

Těším se na vás v nové třídě (učebna zeměpisu, naproti schodišti, loňská 8.třída)

28.8. 3.9. výuka do 8.40 hod.

4.9. výuka do 12.25 hod. (rozdávání PS, ŽK, učebnic, seznámení se školním řádem, … ); nezapomeňte si přinést zámek k šatní skříňce + náhradní klíček

Od 5.9. výuka dle rozvrhu

Seznam pomůcek je od června umístěn na hlavní stránce školy, případně u hlavního vchodu školy.

1.

TvZ

Ch

TvZ

Elektronická ŽK – informace: v okénku „Průběžná klasifikace“ uvidíte známky Vašich dětí. Pokud si zaškrtnete „Detail“ uvidíte informaci o známce. V okénku „Komens“ uvidíte veškeré poznámky za chování, které Vaše děti obdrží. Systém plně funguje, již jsou zapisovány známky i případné poznámky.