VÍTEJTE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018

Třídní učitelka, vyučující D, Čj, VkO, Pv:  Mgr. Jana Humrová

Kontakt: jhzssmecno.cz; telefon: 317 471 403

Konzultační hodiny: úterý 7.15 – 7.45 (nebo dle předchozí domluvy)

Ostatní vyučující:

Ing. Hana Mrázková – Fy, M

Ing. Vítězslav Kettner – , Hv, ZI

Mgr. Hana Lederová - Z

Bc. Tomáš Náprstek, Bc. Michal Dočekal – TvZ

Bc. Naděžda Kolmanová – Aj

Mgr. Blanka FrömmelováVv

Mgr. Pecinková - Nj

POKUD KDYKOLIV BĚHEM ŠKOLNÍHO ROKU DOJDE KE ZMĚNĚ OSOBNÍCH A KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ, PROSÍM NAHLÁSIT!

15.11. Program třídních schůzek – 14. 10. 2017 od 16.30 hod.

Co nás čeká:

3.11. 5. vyuč. hod. – Zdravé stravování (prevence poruch příjmu potravy)

7.11., 9.11. „Živá knihovna“ – nabídka multikulturního a vzdělávacího programu pro 2. stupeň (možnost ověřit si své jazykové dovednosti; Slaný, účast dle zájmu, pouze úhrada dopravy)

14.11. 16.30 hod – TŘÍDNÍ SCHŮZKY

16.11. projektový den – prevence → „Návykové látky“

21.11. „Sami“ – nabídka preventivního programu zaměřeného na poruchy příjmu potravy (Praha, účast dle zájmu, pouze úhrada dopravy)

ŘÍJEN

9.10. Dodatečný požadavek vyučující německého jazyka: sešit na písemné práce, A5, linkovaný. Pořídit prosím co nejdříve.

2.10. UPOZORNĚNÍ: Každé úterý od 7.00 hod se konají hodiny pro žáky s SPU. (první hodina proběhla již minulý týden, nikdo z žáků se nedostavil!)

2.10. Vybíráme 250,- Kč na SRPDŠ. Přinést prosím do konce listopadu.

2.10. Projektový den – Historie kolem nás

Ve středu 27.9. jsme všichni společně zavítali do minulosti a připomněli si významná místa v našem městě. Zhlédli jsme dokument o Smečně, navštívili místní zámek a kapli, vyšplhali na zámeckou věž. Při procházce městem jsme si ověřili, jak jsme všímaví, a doplňovali do pracovního listu své postřehy. Díky babičkám, dědečkům a ochotným sousedům, které děti doma vyzpovídali, jsme si připomněli, jak se žilo v polovině 20. stol. Někteří dokonce přinesli staré fotografie. Nakonec jsme ve skupinách vytvářeli tematické plakátky, které si samozřejmě budete moci příležitostně prohlédnout.

Děkuji všem, kteří se s dětmi ochotně podělili o své vzpomínky a umožnili i nám ostatním nahlédnout do světa, který dnes známe už jen z filmů.

ZÁŘÍ

21.9. středa 27.9. – projektový den, výuka dle rozvrhu do 13.25 hod. (penál, nůžky, pastelky, lepidlo)

čtvrtek 28.9. – státní svátek

pátek 29.9. – ředitelské volno

SRPEN

Seznam pomůcek je od června umístěn na hlavní stránce školy, případně u hlavního vchodu školy.

1.

Pp

Nj

Hv

Elektronická ŽK – informace: v okénku „Průběžná klasifikace“ uvidíte známky Vašich dětí. Pokud si zaškrtnete „Detail“ uvidíte informaci o známce. V okénku „Komens“ uvidíte veškeré poznámky za chování, které Vaše děti obdrží. Systém plně funguje, již jsou zapisovány známky i případné poznámky.