ROZVRH HODIN 2.A

Třídní učitelka: Mgr. Marta Angrešková

Asistentka pedagoga: Jolana Králíčková

Kontakt e-mailem: martiella@seznam.cz

Konzultační hodiny po domluvě: každé pondělí v době od 7:10 do 7:35 (nebo kdykoli po předchozí domluvě)

Telefon: 317 471 405 (v neodkladných záležitostech: 603549422)

Fotografie z akcí třídy najdete na stránkách: www.martiella.rajce.idnes.cz

ZÁŘÍ:

20. 9. vycházka v okolí Smečna – sportovní oblečení, batůžek, svačina, penál

Učíme se abecedu – děti se naučí zpaměti vyjmenovat abecedu i s písmeny s háčky do pondělí 24.10.

Děkuji Petru Olahovi a Jirkovi Butalovi za bonbony pro děti na odměny.

PROSÍM, CO NEJDŘÍVE NAPIŠTE DO NOTÝSKU ZÁJEM O FOTOGRAFOVÁNÍ S PANEM VODÁKEM. Jedná se o stolní kalendář s fotkou dítěte a sadu fotografií, cena 250 Kč. Fotografování proběhne 19. 11.

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\ucitelka\Downloads\IMG_3023.JPG

Výzdoba třídy – pracovní vyučování:

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: C:\Users\ucitelka\Downloads\IMG_3019.JPG

Domácí úkoly označujeme v pracovních sešitech červeně a také se je letos učíme zapisovat do úkolníčků. Domácí čtení je i nadále velmi důležité, kontrola bude probíhat každé pondělí. Děti do konce týdne dostanou záznamový list na zápis o domácí četbě.

Na třídní fond v letošním roce vybírám 300 Kč

·       3. 10. HASÍK – program s prohlídkou hasičské stanice ve Slaném (dopravu platím z třídního fondu)

V průběhu celého školního roku probíhá sběr papíru i kartonu. Prosím, dovezte jej na budovu NA BOKU. Je třeba napsat do malého notýsku dítěti donesené množství. Ke konci roku odměním nejlepší sběračeJ Děkuji

Používané značky v EŽK:

A – absence

N – nepracoval - neodevzdal

X – nehodnocen

U – uvolněn

Naše škola se účastní evropského projektu „Ovoce a zelenina do škol“ s finanční podporou EU. Děti dostávají jednou týdně čerstvé ovoce nebo zeleninu.

Od tohoto školního roku budou děti dostávat zdarma i neochucené mléko.

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: logo3_big