ROZVRH HODIN 1.A

Třídní učitelka: Mgr. Marta Angrešková

Asistentka pedagoga: Jolana Králíčková

Kontakt e-mailem: martiella@seznam.cz

Konzultační hodiny po domluvě: každé pondělí v době od 7:10 do 7:35 (nebo kdykoli po předchozí domluvě)

Telefon: 317 471 405 (v neodkladných záležitostech: 603549422)

Fotografie z akcí třídy najdete na stránkách: www.martiella.rajce.idnes.cz

NOSIT V PENÁLE MALÉ PRAVÍTKO CCA 15-17 CM.

Pokud bude hezké počasí, na TV budeme chodit ven. Je potřeba tepláková souprava a botasky. Děkuji Angrešková

V deskách nosíme stále všechna písmena, prosím pravidelně kontrolujte, děti mají písmena často vysypaná.

V pouzdru máme číslice 0 – 20. Tečky nenosíme.

Dívkám jsem objednala sukýnky na školní akademii. Cena 50 Kč. Prosím o zaplacení. Děkuji.

Oblečení dívky: sukýnka, bílé tílko bez potisku, balerínky nebo cvičky.

Oblečení chlapci: černé tričko bez potisku, modré džíny, tmavé tenisky.

KVĚTEN:

30. 5. na VV donést:vylisované květiny např. sedmikráska, vlčí mák, kapradí, listy pampelišek, čtyřlístek, řebříček, růže šípková atd. Stébla trávy.

Doma číst knížku nejlépe z edice první čtení.(Je nutné hlasité čtení). Do notýsku mi prosím každou neděli zapište počet stránek přečtených za týden a název knížky, kontrola notýsku bude vždy v pondělí.

24. 5. školní výlet: www.tvrz-hummer.cz :platba 350 Kč

– vstup 150 Kč, oběd 70 Kč doprava 145 Kč – celkem 365 Kč, jelikož z divadla Lampion zbylo na žáka 25 Kč a zde byla doprava dražší, doplatila jsem 15 Kč z této částky a 10 Kč vložila do fondu naší třídy.

25. 5. Projektový den – preventivní program

30. 5. společné foto (p. fotograf Vodák) cena 35 Kč, jednotlivci 30 Kč

Stále nosíme nevysypaná písmenka v deskách, která potřebujeme k práci každý den!

ČERVEN:

1. 6. Den dětí – hry venku, zájemci – opékání uzenin

26. 6. kino Stochov – Čertoviny – vstup 50 Kč

28. 6. akademie v 16,00

průběhu celého školního roku probíhá sběr papíru i kartonu. Prosím, dovezte jej na budovu NA BOKU. Je třeba napsat do malého notýsku dítěti donesené množství. Ke konci roku odměním nejlepší sběračeJ Děkuji

Používané značky v EŽK:

A – absence

N – nepracoval - neodevzdal

X – nehodnocen

U – uvolněn

Naše škola se účastní evropského projektu „Ovoce a zelenina do škol“ s finanční podporou EU. Děti dostávají jednou týdně čerstvé ovoce nebo zeleninu.

Od tohoto školního roku budou děti dostávat zdarma i neochucené mléko.

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: logo3_big