8.12.2017 Adventní procházka žáků 5. a 6. ročníku Kladnem

24.11.2017 Návštěva NÁRODNÍHO TECHNICKÉHO MUSEA

7. a 8.11.2017 se vybraní zástupci naší školy zúčastnili akce "Živá knihovna". Tento projekt se nám zdál velmi povedený a také promyšlený. Chtěli bychom poděkovat za jedinečnou možnost, kterou nám zprostředkovala knihovna V. V. Štecha. Za účastníky děkují M. Lencová, M. Matoušková, M.Kocourová, A. Podracká a E. Hrodková.

Musím říci, že celý projekt "Živá knihovna " v nás zanechal hluboký dojem. Osobně si myslím, že je to velmi dobrý nápad. Všichni lidé byli velmi příjemní - ať už se jednalo o dobrovolníky nebo o překladatele. Každý student si mohl snadno ověřit úroveň své slovní zásoby.
V rámci aktivit nám dobrovolníci z různých končin představili svoji zemi. Probírali s námi kulturu, jídlo a tradice. Takže zábava spojená s ponaučením. Všichni dobrovolníci používali "easy english", takže nebyl problém porozumět sdělení. V čase stráveném na stanovištích jsme měli možnost klást otázky, které byly vždy zodpovězeny.
Nevyhovaval nám pouze časový limit - byl krátký. Ale to je pro pořadatele spíše pozitivní zpětná vazba.
Díky tomuto projektu jsme poznali spoustu nových lidí a jsme za to velmi vděčni.

M.Kocourová, 9. tř. ZŠ Smečno

25.10.2017 Družstvo starších žáků se probojovalo na druhou příčku florbalového turnaje.

16.10.2017 Klára Tichavová ze 7.B získala v anketě Miss panenka pro svoji Valentýnku titul 1. vícemiss. Akce je každoročně organizována KÚ Středočeského kraje pod záštitou UNICEF. Výtěžek z internetového prodeje je poskytován na očkování dětí v rozvojových zemích.

3.10.2017 Předškoláci z MŠ zahájili školní rok recitačním a tanečním pásmem.

20.9.2017 Radka Peerová se stala opět vítězkou Slánské míle.

19.9.2017 Plavecký výcvik žáků 3. tříd.

6.9.2017 Celoroční úsilí bylo završeno úspěšným složením YLE (vydává Cambridge International Examinations).

4.9.2017 Prvním zvoněním zahájili školní docházku noví školáci.